Вітаємо з перемогою на виборах у Малолюбашанській об'єднаній територіальній громаді!

Шановний Вікторе Флоровичу!

vitaemo

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого обрання на високу і відповідальну посаду – голови Малолюбашанської об'єднаної територіальної громади!

Переконані, що ваші професійні якості, досвід роботи, енергія і цілеспрямованість будуть завжди стояти на варті інтересів громади та нашої держави.

Нехай у всіх починаннях Вас супроводжує удача, розуміння та підтримка колег і однодумців, а непроста відповідальна робота приносить задоволення і творчі перемоги.

Нехай ніколи не вичерпується Ваша цілеспрямованість, відкритість, порядність, толерантність, прагнення прийти на допомогу усім, хто її потребує.

Ми бажаємо Вам міцного здоров’я, сил та натхнення виконати усі взяті на себе зобов’язання.!

З перемогою!