Костопільська центральна районна лікарня та Костопільський районний центр ПМД отримали нове обладнання

Нещодавно, коштом міського бюджету для Костопільської центральної районної лікарні та Костопільського районного центру первинної медичної допомоги було придбано сучасне медичне обладнання - біохімічні аналізатори крові «Biochem S.A.» та «CHEM 100».

Біохімічний аналізатор крові - прилад, який здатний в рази підвищити ефективність роботи лабораторії. В даний час лабораторні аналізатори використовуються повсюдно, і практично повністю замінили ручну працю лаборантів. Відтак, завдяки використанню оптичних, механічних і комп'ютерних технологій ці прилади здатні виконувати широкий спектр поширених досліджень з практично 100% точністю.

Слід зазначити, що загальна вартість даного обладнання становила 160 тис. грн., а придбання аналізаторів здійснювалося через систему електронних публічних закупівель «Prozorro».

3 січня 2018 року в приміщенні Костопільської міської ради відбулася робоча зустріч, на якій міський голова Євгеній Денисюк урочисто вручив біохімічні аналізатори крові керівникам вищезгаданих медичних установ – Роману Товарницькому та Олені Войцеховській.

CRL 1

CRL 2

Учасники заходу за круглим столом обговорили актуальні питання медицини, проблеми та перспективи її реформування.

Також, представники сфери охорони здоров’я Костопільщини висловили подяку міському голові за допомогу в придбанні такого важливого, перш за все для костопільчан, дослідного обладнання та постійну всебічну підтримку галузі в цілому.