Костопільська міська рада приймала колядників

Під час святкування новорічно-різдвяних свят у християнин прийнято ходити один до одного з колядками. Тож сьогодні, 9-го січня 2018 року, до Костопільської міської ради завітали творчі колективи Костопільського будинку школярів та юнацтва, церковної громади села Корчів’я, Костопільського районного будинку культури, аби традиційними українськими піснеспівами подарувати святкову атмосферу та чудовий настрій.

koliada 2018 1

koliada 2018 3

koliada 2018 4

У віршах та піснях діти й дорослі щиро бажали керівнику міста, працівникам виконавчого комітету, директорам комунальних підприємств міста злагоди, добробуту, багатства та здоров’я.

Міський голова Євгеній Денисюк подякував колядникам за яскраві колядки, віншування, щирі емоції талановитих виконавців, які неймовірно зворушили всіх присутніх.

koliada 2018 2

Будемо сподіватися, що всі побажання справдяться і цей рік буде щасливим для кожного українця.