Відбулася робоча зустріч керівників міста та комунальних підприємств з представниками Громадської ради при Костопільській РДА

17 січня 2018 року в Костопільській міській раді відбулася робоча зустріч керівництва органу місцевого самоврядування та очільників комунальних підприємств міста з представниками Громадської ради при Костопільській РДА.

Голова громадської ради Анатолій Семенюк коротко охарактеризував роботу консультативно-дорадчого органу та виокреми основні напрямки його діяльності, які спрямовані на покращення участі громадянського суспільства у функціонуванні органів державної влади та місцевого самоврядування.

gromadska0rada 17.01.2018

Учасники круглого столу обговорили шляхи та методи комунікації з інститутами громадянського суспільства, залучення керівників комунального сектору міста до активного діалогу з громадськістю та інші питання щодо співпраці з громадською радою при Костопільській районній державній адміністрації.

Міський голова Євгеній Денисюк та усі присутні на зустрічі одностайно погодились у доцільності проведення таких заходів, які позитивно впливатимуть на розвиток громадянського суспільства міста та району.

Нагадуємо, що «Громадська рада» – колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган, утворений для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів влади, налагодження ефективної взаємодії органів влади з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.