Костопільські комунальники справляються з викликом стихії

З 3 на 4 лютого 2018 року на Рівненщині склались несприятливі погодні умови, які супроводжувалися потужними снігопадами, поривами вітру, налипанням снігу, ожеледицею.

kostopil snigapad

Тож, працівники комунального підприємства «Костопількомунсервіс» почали працювати одразу після початку сильних опадів. В ніч з 3 на 4 лютого снігоприбиральна техніка очистила та посипала піщано-соляною сумішшю центральні вулиці міста, аби основні автошляхи були придатні для пересування.

Вже вдень 4 лютого, техніка працювала у мікрорайонах міста. Зокрема, на Заріччі, Переменці, Хмизах.

До ліквідації негоди, окрім автоматизованої спецтехніки, було залучено бригади прибиральників КП «Костопількомунервіс», які приводили у належний стан тротуари.

Роботи по підтриманню шляхів міста у відповідному стані продовжуються.

За словами директора КП «Костопількомунсервіс » Ігоря Оніщука костопільські комунальники справляються з викликом стихії та готові до нових викликів.