Костопільчани вшанували пам'ять генія та пророка української нації

Великий Кобзар став знаковою фігурою не лише української, а й світової літератури, здобувши право на безсмертя. Навіть через роки і віки не міліє джерело людської шани та поваги до його постаті.

9 березня 2018 року костопільчани зібралися поблизу пам'ятника Тараса Шевченка, аби вшанувати видатного українського поета, чудового художника, людину, якій Всевишній дав талант випереджати час і нести народу своє бачення істини. Серед присутніх - представники міської та районної влади, керівники організацій та установ.

9 bereznia 2018 3

Перший заступник міського голови Андрій Ткачук у своєму виступі зазначив про значний вклад великого поета у становлення української держави: «Тарас Шевченко для українського народу став не лише геніальним поетом, а його совістю, бунтівним розумом та великою любовʼю».9 bereznia 2018 1

Під час зібрання, переможці районного конкурсу читців-аматорів «Кобзарева струна не вмирає»: Дарини Шлеюк, Андрія Власюка та Марії Крищук продекламували вірші Кобзаря присутнім та були нагороджені цінними подарунками.

9 bereznia 2018 2

На завершення символічного заходу, присутні поклали квіти до пам’ятника Великому Кобзареві.