Масштабні прибирання відбулися на міських кладовищах

12 квітня 2018 року в Костополі працівниками КП «Костопількомунсервіс» було організовано вивезення побутових відходів з кладовищ міста, яке назбиралося в результаті санітарних робіт напередодні Великодніх свят та Провідної неділі.

Зокрема, лише з території «старого» кладовища було вивезено 16 великогабаритних вантажних автомобілів сміття. Також, відповідна робота була проведена й на кладовищах, які знаходяться у мікрорайоні «Хмизопіль» та «новому», що за межами міста поблизу траси «Городище – Рівне - Старокостянтинів». Тож, костопільчани зможуть комфортно та безперешкодно відвідати похованих на кладовищах родичів і близьких.

hmyzy kladovyshche 1

Мешканці міста дякують за організацію масштабного прибирання депутатам Костопільської міської ради Інні Ярмольчук, Ігорю Оніщуку та Михайлу Самчуку.