У Костополі відбулися заходи, приурочені до 73-річниці перемоги над нацизмом

У середу, 9-го травня 2018 року в місті Костопіль продовжилися заходи з нагоди Днів пам’яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом.

Цього дня, урочистості розпочалися з покладання квітів до Меморіалу «Герої не вмирають» поблизу адмінбудівлі Костопільської районної влади. До зібрання долучились представники влади міста і району, депутатських корпусів, ветеранської організації, учасники АТО на сході України, волонтери, представники місцевих ЗМІ, громадськість.

9 travnia 2018 7

Перед присутніми виступив голова районної ради Сергій Ткачук. Він наголосив, що День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні назавжди залишиться в нашій пам’яті, як символ героїчного минулого, адже самовідданість та мужність тих, хто віддав своє життя за Батьківщину – приклад  патріотизму для нащадків.

9 travnia 2018 2

Священнослужителі української православної церкви провели спільний молебень за спокій душ загиблих українців у Другій світовій війні, Героїв Небесної Сотні та воїнів АТО, які віддали свої життя заради цілісності та суверенітету нашої держави.

9 travnia 2018 1

Хвилиною мовчання, у скорботі, присутні вшанували Героїв-костопільчан, які загинули в результаті протистоянь з внутрішнім та зовнішні ворогом, назавжди залишивши свої сім’ї.

Після закінчення зібрання поблизу Меморіалу «Герої не вмирають», учасники заходу колоною вирушили до Меморіалу Слави, де вже зібралася чисельна кількість костопільчан аби долучитись до мітингу під назвою «Пам’ятаємо. Перемагаємо».

9 travnia 2018 6

Вшановуючи загиблих на фронтах Другої світової війни, до присутніх звернувся перший заступник міського голови Андрій Ткачук.

«Ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни. Ми вдячні за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які ви виявили у боях за рідну землю.» – зазначив Андрій Ткачук.9 travnia 2018 3

Також, слова вдячності та пошани ветеранам висловив голова Костопільської районної організації ветеранів України Георгій Лазарчук, який зазначив, що усі ми у вічному боргу перед учасниками Другої світової війни, за обірвану юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які вони виявили в боях за рідну землю.

9 travnia 2018 4

Присутніх на меморіальному заході ветеранів привітали учні загальноосвітніх навчальних закладів, які вручили їм квіти.

9 travnia 2018 5

На завершення заходу, усі присутні мали можливість покласти вінки та квіти до підніжжя меморіалу на знак вічної пам’яті полеглих в результаті зіткнення двох тоталітарних режимів українців.