У міській раді вітали прекрасних жінок з Днем матері

День матері - це одне з найзворушливіших свят, адже кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково - від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері

Тож напередодні цього доброго, прекрасного свята Дня матері, яке відзначається щорічно у другу неділю травня, жіноча частина колективу Костопільської міської ради в урочистій атмосфері приймала теплі привітання, квіти та посмішки від чоловіків на чолі з міським головою Євгенієм Денисюком.

den materi

«У цей святковий день, милі, дорогі жінки, матері, прийміть слова вдячності, любові і пошани! Нехай світлом і добром відгукуються в душах дітей Ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість. Добра, щастя, Божого благословення Вам та Вашим родинам!» - зазначив у своєму привітанні міський голова Євгеній Денисюк.