Павлу Мадалінському присвоєне звання Почесний громадянин міста Костопіль

Перед початком роботи пленарного засідання, міські обранці та керівники міста вислухали мешканців вулиці Котляревського стосовно капітального ремонту дорожнього покриття даної вулиці. Представникам громади було роз’яснено об’єктивні причини затримки будівельних робіт та оголошено план ремонту дорожнього покриття, який відбудеться вже найближчим часом.

31 05 2018 3

Під час розгляду питань, винесених на пленарне засідання сесії, міські обранці затвердили зміни до Програми культурно-мистецьких заходів, відзначення державних і національних свят, підтримки особистостей, трудових колективів та громадських організацій міста Костопіль на 2018 рік, зміни до Програми по благоустрою м. Костопіль, утримання доріг в належному стані та розвитку КП «Костопількомунсервіс» на 2018 рік, а також прийняли зміни та доповнення до Програми капітального ремонту та розвитку житлового фонду міста Костопіль на 2018 рік.

31 05 2018 1

Депутати міської ради розглянули та затвердили ряд земельних питань, зокрема: надання дозволів на розроблення проектів землеустрою, надання дозволів на розроблення технічних документацій, про передачу у постійне користування земельних ділянок, про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду та ін.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок в утвердження духовних цінностей, збереження та популяризацію української культурної спадщини та до Дня журналіста, секретар міської ради Дмитро Єрмаченко, урочисто вручив Олександру Намозову відзнаку Рівненської обласної ради – годинник з символікою та дарчим надписом.

31 05 2018 2

Під час роботи двадцять першої сесії Костопільської міської ради сьомого скликання, за вагомий внесок у розбудову та розвиток міста, депутати присвоїли звання «Почесний громадянин міста Костопіль» колишньому багаторічному директору Костопільського заводу скловиробів Мадалінському Павлу Яковичу. Також, Почесною відзнакою «За вагомий внесок у розвиток міста і громади» було вирішено нагородити заслуженого працівника культури України, директора Костопільської школи мистецтв Ігоря Стрілецького.