Відбулася мирна акція ГО «АвтоЄвроСила»

13 червня 2018 року рівненські активісти громадської організації «АвтоЄвроСила» провели мирну акцію протесту поблизу будівлі філії «Костопільський райавтодор», що знаходиться на території с. Лісопіль з метою привернути увагу громадськості, влади, керівництва райавтодору до стану доріг Костопільщини.avto evro syla 3

Акція тривала близько години, після чого автомобілісти колоною вирушили до міста Костопіль, аби оглянути стан доріг, а згодом поспілкуватися з представниками місцевої влади поблизу будівлі Костопільської міської ради. Активісти ГО «АвтоЄвроСила» разом з керівниками міста, які приєдналися до акції, обговорили ситуацію, що склалася навколо інфраструктурної проблеми міста.

avto evro syla 1Учасники зібрання наводили велику кількість запитань, зокрема, стосовно механізмів розподілу і використання централізованих і децентралізованих фондів грошових ресурсів для фінансування дорожнього сегменту, першочерговості ремонту доріг міста Костопіль, якості виконання ремонтно-будівельних робіт, які нині відбуваються та ін. На всі поставлені запитання присутні отримали вичерпні відповіді від керівників Костопільської міської ради.

avto evro syla 2

Насамкінець зустрічі, активісти ГО «АвтоЄвроСила» та керівники міста подякували одні одним за конструктивний діалог та висловили надію на подальшу плідну співпрацю.