На Рівненщині оголошено День жалоби за загиблими під час навчань військовими

Сьогодні, 6 липня, о 05.55, під час проведення занять з бойової підготовки на Рівненському загальновійськовому полігоні сталася трагічна подія.

За повідомленням ОК «Захід», внаслідок розриву боєприпаса у стволі міномету троє військовослужбовців через травми, несумісні з життям, загинули, ще дев’ять військових отримали поранення різних ступенів важкості.

Серед постраждалих уродженці Тернопільської, Миколаївської та Дніпропетровської областей.

Наразі командувачем Сухопутних військ Збройних Сил України прийнято рішення про призупинення бригадних тактичних навчань. Також призначено службове розслідування щодо причин того, що сталося на вогневій позиції. На даний час обставини трагічного випадку з’ясовуються.

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації Олексія Муляренка про оголошення сьогодні в області дня жалоби за загиблими військовими від 6 липня 2018 року № 450, в.о. голови Костопільської райдержадміністрації Олександр Коваль прийняв розпорядження про оголошення 6 липня 2018 року у Костопільському районі днем жалоби.

Зважаючи на трагічні події, запланований загальноміський розважальний захід зі святкування Івана Купала, який мав відбутись 6 липня 2018 року о 20:00 годині на березі річки Замчисько, поблизу стадіону "Колос" - ВІДМІНЯЄТЬСЯ.

Костопільська міська рада висловлює щирі слова співчуття рідним та близьким загиблих військовослужбовців.

ДЕНЬ ЖАЛОБИ