Костостопільчанин Максим Рачок отримав стипендію від «Союзу Українок Америки»

25 липня 2018 року у актовій залі Костопільської міської ради відбулась презентація книги юного місцевого поета Максима Рачка «Казкові сни». Це вже друга друкована збірка учня ЗОШ № 2, шестикласника Максима. Книгу видано за сприяння і підтримки міського голови Євгенія Денисюка.

На зустріч з поетом прийшли: редактор книги, відомий журналіст Юрій Левчук, представниці місцевого осередку «Союзу Українок», працівники бібліотек, педагоги, журналісти, родина, друзі.

maksym rachok 4

Під час теплої , по справжньому дружньої зустрічі звучали талановиті, патріотичні вірші юного автора , про красу рідного краю, любов до Вітчизни, пісні у виконанні творчих учасників міського клубу та «союзянок».

maksym rachok 2

Максим відповів на чисельну кількість запитань, розповів про свою творчість. Крім чисельних вітань, подарунків, поздоровлень та оплесків на нього чекав приємний сюрприз: голова місцевого осередку «Союзу Українок» Галина Царук вручила поету сертифікат на отримання щорічної стипендії «Союзу Ураїнок Америки», що надається найбільш талановитим юним мешканцям терену.

maksym rachok 1

 
maksym rachok 3