Екологічна реконструкція ТОВ «Свиспан Лімітед»: підприємство подало документи на отримання дозволу по проекту зі встановлення фільтрів

На Костопільському підприємстві «Свиспан Лімітед» завершено перший етап інвестиційного проекту з реконструкції заводу, що передбачає заміну частини морально-застарілого обладнання на нове та встановлення очисного фільтру від викидів підприємства.

swiss pan lisopilni 4

Протягом року спеціалісти «Свиспан Лімітед» провели роботу з вивчення та підбору обладнання, основна частина якого вже  закуплена та завезена  на територію заводу, розробили техніко-економічні обґрунтування і технічні рішення, та підготували документацію для отримання необхідних дозволів та узгоджень. Вихідні документи  офіційно подані і тепер від оперативності дій владних структур залежить подальше оперативне просування проекту.

Минулого тижня в Рівненській ОДА відбулась  робоча зустріч за участі керівництва області, району  та Рівненського відділення ДАБІ (Державна архітектурно-будівельна інспекція України) де обговорили нагальні питання реалізації проекту та залучились сприянням і підтримкою  у тому, щоб в оптимальні терміни здійснити всі погоджувальні та дозвільні процедури, адже саме цей етап проекту займає доволі багато часу. Компанія «Свиспан Лімітед» вдячна  громадськості,  керівництву області, району, ДАБІ за конструктивний підхід та підтримку. Адже лише від сприяння та активного діалогу підприємства, громади міста та дозвільних департаментів влади залежатиме як швидко ми зможемо здійснити реконструкцію заводу та вирішити питання екології.

Нагадаємо, що рік тому, компанія Sorbes AG (інвестор «Свиспан Лімітед») оприлюднила інформацію про свої плани інвестувати у реконструкцію заводу. Основною метою проекту є Модернізація існуючого виробництва, заміна старої лінії формування і пресування ДСП  (лінія ДСП-2) на нову фірми Siempelkamp та заміна морально застарілої частини сушильно-сортувального відділення на нову сушильну лінію фірми  Buttner з фільтром вологої очистки EWK.

Робота даного обладнання  допоможе  зменшити задимленість повітря навколо заводу   втричі, а викиди пилу – удвічі відповідно.

swiss pan lisopilni 1

swiss pan lisopilni 3swiss pan lisopilni 2