Привітання з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Дорогі костопільчани!

Сердечно вітаю Вас з Днем Державного Прапора України та 27-ю річницею Незалежності України!

Через тисячоліття пролягав шлях становлення нашої держави. Україна прославлена своєю багатою історією та культурою, солов’їною мовою, працьовитістю та сумлінністю людей. На перехрестях української історії сплелися пошуки й випробування, злети й падіння, перемоги й поразки. Вони завжди нам нагадуватимуть про звитяжні сторінки нашого національного формування. Незалежність – символ нашої нації, самоствердження, відчуття волі та суверенності.

Сьогодні наша держава переживає нелегкі часи і саме зараз питання про незалежність держави, її цілісність та свободу народу постає особливо гостро. Однак, випробування об’єднують український народ та роблять його сильнішим. Ми добре зрозуміли, що омріяна заможна та вільна Україна будується кожним із нас. Ми усі разом і кожен особисто відповідальний за долю своєї країни.

Символічно, що напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. Хай у ці дні над будівлями майорить державний стяг та наповнює серця патріотизмом, гордістю за наш волелюбний народ.

Нехай серця кожного наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього!

Щиро бажаю миру нашій країні! Хай спокій, щастя, любов та добробут запанують в кожному домі!

З повагою,
міський голова Костополя Євгеній Денисюк