Відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України

23 серпня з нагоди Дня Державного Прапора України у Костополі поблизу Меморіалу «Герої не вмирають» відбулась церемонія урочистого підняття національного стягу. Участь в заходах взяли голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук, голова райдержадміністрації Олександр Середа, голова районної ради Сергій Ткачук, перший заступник міського голови Андрій Ткачук, депутат Рівненської обласної ради Василь Кльоп, працівники підприємств та держустанов, закладів освіти, культури, соціальної сфери району, вихованці ДНЗ, військовослужбовці, жителі міста.

З вітальним словом перед присутніми виступили Олександр Данильчук та Сергій Ткачук, які нагадали про роль Державного Прапора, як символу національної єдності, честі та гідності, незламності та прагнення до свободи!

Хвилиною мовчання костопільчани вшанували Героїв-земляків, які віддали своє життя за Україну: Валерія Опанасюка (загинув на майдані під час революції Гідності), учасників АТО: Руслана Салівончика, Віталія Ставського, Юрія Ткачука, Олексія Кондратюка, Сергія Головчака, Романа Пиясюка, Олександра Мацюка, Володимира Жука.

Присутні на заході поклали квіти до Меморіалу «Герої не вмирають», віддавши шану Героям-костопільчанам, пам’янувши їх подвиги та самопожертву.

Одразу після закінчення церемонії підняття Державного Прапора україни, ведучі анонсували патріотичний автопробіг з українською символікою до урочища Гутвин.