Костопільчани патріотично відзначили 27-у річницю незалежності України

24 серпня 2018 року, у Костополі відбулися урочисті та розважальні заходи з нагоди найбільшого державного свята - 27-ї річниці Дня Незалежності України.

Вже о 10:00 ранку, сотні краян зібралися на святкову патріотичну ходу.

У вишиванках, тримаючи в руках українську національну символіку, костопільчани пройшлись від майдану М. Грушевського до площі ім. Т. Г. Шевченка, де розпочалось віче під назвою «У нас єдина мета – Україна свята, нездоланна, вільна і сильна».

Зі святом присутніх вітали голова Костопільської райдержадміністрації Олександр Середа, голова районної ради Сергій Ткачук, перший заступник міського голови Андрій Ткачук, голова районної спілки ветеранів Афганістану Михайло Пацурківський.

У своєму виступі, перший заступник міського голови Андрій Ткачук зазначив, що нині Україна  переживає нелегкі часи, які стали випробовуванням для всіх нас – на міцність, на терпіння, на толерантність, на патріотизм. І ми їх обов’язково пройдемо, бо український народ здатний захистити свою землю, поліпшити життя у своєму домі, здолати будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави.

Представники міської та районної влади вручали костопільчанам Почесні грамоти Рівненської обласної державної адміністрації, Рівненської обласної ради, Костопільської районної державної адміністрації, Костопільської районної ради, Костопільської міської ради.

В знак пошани до українських патріотів, до підніжжя пам’ятника Т. Г. Шевченка присутні поклали квіти.

Далі, відповідно до святкової програми, об 11:00 годині в центрі інтелектуального розвитку Сузір’я відбулися змагання і з шахів та шашок, а о 13:00 годині на стадіоні у селі Мирне відбувся фінал Кубка Костопільського району з футболу між ФК «Горинь» с. Звіздівка та ФК «Олімпік» м. Костопіль.

О 16:00 годині на майдані М. Грушевського розпочалась вечірня частина програми, яка зібрала чисельну кількість костопільчан та гостей з інших районів Рівненської області.

Найочікуванішими для присутніх були виступи на сцені дуету «Співаки», переможця телевізійного проекту «Х-фактор 3» Євгена Літвінковича та співачки, володарки звання «Відкриття року - 2014» Лєни Дарк.