Представники міської влади взяли участь у семінарі, присвяченому формуванню ОТГ довкола райцентру

7 вересня 2018 року в м. Радивилів, за ініціативи Рівненського центру розвитку місцевого самоврядування відбувся семінар «Формування ОТГ довкола райцентру. Вивчення досвіду діяльності Радивилівської ОТГ».

Участь у навчаннях взяла делегація з міста Костопіль, до якої увійшли перший заступник міського голови Андрій Ткачук, заступник міського голови Володимир Волос, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Ніна Ткачук, депутати Костопільської міської ради Інна Ярмольчук, Юрій Харченко, Леонід Безбах.

radyvyliv seminar

Після офіційного відкриття заходу, голова Радивилівської ОТГ Микола Карапетян розповім гостям про специфіку імплементації реформи децентралізації на теренах Радивилівщини, підготовчі та супутні процеси задля підтвердження менеджерської й фінансової спроможності. Розповів голова Радивилівської ОТГ й про позитивні зміни, які вже відбулися на території об’єднання: добудований з реконструкцією сучасний дитсадок, надано допомогу у облаштуванні гемодіалізного центру при районній лікарні, придбано новеньку автовишку для потреб місцевого благоустрою. І це, за словами Миколи Карапетяна – далеко не повний перелік.

Чималу увагу під час обговорення було зосереджено не тільки питанням передачі новоствореним громадам більших повноважень, а й на потенційних джерелах наповнення місцевого бюджету. Важливим є і питання адміністрування своїх податків – це основа з основ життя і успішної роботи органів місцевого самоврядування.

Після більш як двогодинного діалогу учасники навчального з’їзду ознайомилися з роботою об’єктів соціальної структури, які функціонують у громаді. Відвідали, зокрема, Радивилівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок)№2 «Усмішка» комбінованого типу, міський НВК «школа№2-ліцей», територіальний центр соціального обслуговування, Немирівську ЗОШ І-ІІІ ступенів після проведення там повної реконструкції покрівлі та санвузлів, а також Башарівську та Підзамчівську школи.