Костопільських рятувальників привітали з професійним святом

17 вересня в Україні традиційно відзначають День рятівника. Тож з нагоди цього професійного свята, аби в черговий раз підкреслити важливість даної професії, у приміщенні Костопільського РС ГУ ДСНС України у Рівненській області відбулися урочистості.

Привітала рятувальників Костопільщини з нагоди професійного свята та нагородила їх за гарну службу та сумлінне виконання своїх професійних обов’язків керуючий справами виконкому Костопільської міської ради Ніна Ткачук.

den riativnyka 2018 2

Представник міської влади подякувала працівникам ДСНС за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьбу з незваним лихом. Як зазначила Ніна Василівна, саме представники цієї професії у скрутну хвилину першими подають руку потерпілим, рятуючи їх життя, майно, захищають природне середовище.

den riativnyka 2018 3

За досягнення позитивних результатів у службовій діяльності, особисту виконавчу дисципліну, сумлінне ставлення до виконання своїх функціональних обов’язків Почесними грамотами Костопільської міської ради було нагороджено прапорщика служби цивільного захисту Сергія Павлюка, сержанта служби цивільного захисту Володимира Никончука, молодшого сержанта служби цивільного захисту Ольгу Сергійчук, сержанта служби цивільного захисту Михайла Пилипка.

den riativnyka 2018 5

День рятівника є професійним святом  працівників усіх аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних  формувань. Також  його відзначають громадяни, які внесли свій вагомий внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей. Представники ДСНС протистоять пожежам і повеням, епідеміям і пандеміям, буревіям і зсувам грунту, вибухам газу і снігопадам, автомобільним та будь-яким іншим аварія. Вони врятують утопаючого, знешкодять небезпечний вибуховий пристрій, локалізують вогонь.

den riativnyka 2018 4