Міжнародний виставковий центр запрошує взяти участь у заходах, які відбудуться 9-12 жовтня 2018 року

З 9 по 12 жовтня 2018 р. на честь святкування Дня захисника України на території Міжнародного виставкового центру (МВЦ, м. Київ, Броварський пр-т, 15 метро «Лівобережна») відбудуться виставкові заходи:

XV МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2018 (для військових та цивільних)

В рамках військової частини виставки будуть представлені такі сегменти:

- Озброєння і засоби індивідуальної екіпіровки солдата на полі бою;
- Техніка та озброєння Сухопутних військ;
- Озброєння і екіпірування правоохоронних органів;
- Засоби забезпечення прикордонного контролю;
- Військова авіація.)

Цивільна частина експозиції буде традиційно представлена найрізноманітнішим асортиментом (в ціновому діапазоні і за кількістю всесвітньо відомих торгових марок) мисливської, спортивної, історичної та холодної зброї, товарів тактичного призначення, для полювання і активного відпочинку.

ХI МІЖНАРОДНИЙ АВІАКОСМІЧНИЙ САЛОН АВІАСВІТ – ХХІ

Під час зазначених виставок існує унікальна можливість, коли керівники всіх гілок влади доступні для ділового спілкування. Всім, хто пов’язаний з авіаційною, космічною та оборонною галузями мають рідкісну нагоду ознайомитись з думками осіб, що приймають рішення з ключових питань розробки, виробництва і продажу авіаційної техніки та озброєння.

XVII МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА ТЕХНОЛОГІЇ ЗАХИСТУ/ПОЖТЕХ – 2018

Дана Виставка – це не лише демонстрація сучасних технічних систем безпеки та засобів захисту, але й впровадження перспективних розробок та інноваційних технологій в Україні.

Виставка збирає від 3000 до 5000 спеціалістів та зацікавлених осіб для обговорення великої кількості актуальних на сьогоднішній день питань, що стосуються промислової та пожежної безпеки. Більше 90% відвідувачів приходять на виставку дізнатись про останні розробки та побачити новітні продукти в області пожежної та техногенної безпеки, засобів захисту та рятування. Основною метою відвідування більш, ніж 70% з них є розвиток торговельних відносин.

Для вільного входу на виставки необхідно попередньо зареєструватися відвідувачем на сайті www.iec-expo.com.ua

За довідками звертатися за тел. (044) 201-11-63; 201-11-64