Привітання міського голови з Днем працівників освіти

Шановні вчителі, працівники та ветерани освітянської ниви!

Щиро і сердечно вітаю вас із професійним святом –  Днем працівників освіти, яке об'єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у квітучий сад знань, науки, мудрості.

Напередодні цього прекрасного свята, щиро дякую Вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість.

Від Костопільської міської ради, виконавчого комітету, особисто від себе бажаю Вам, дорогі освітяни, успіхів у вашій благородній педагогічній діяльності, нових творчих знахідок, міцного здоров’я, творчої енергії та людської поваги.

Нехай ніколи не згасає світло вашої душі, тепло Вашого серця до улюбленої професії. Хай кожен Ваш день повниться новою радістю та перемогою, хай здійснюються усі плани в ім'я щасливого майбутнього України і нашого мальовничого, затишного містечка!

З професійним святом!

З глибокою шаною і повагою            міський голова Є. Денисюк