Вітали працівників освіти Костопільщини з професійним святом

Щорічно, в першу неділю жовтня, всі освітяни відзначають своє професійне свято – День учителя. Напередодні, в кожному куточку країни, проходять урочисті святкування з цієї нагоди.

Тож у п’ятницю, 5-го жовтня 2018 року, в Костопільському районному  будинку культури на свято зібралася чимала когорта працівників освіти міста та району, представників установ і організацій.

Аби привітати освітян з їхнім професійним святом, до урочистого заходу долучилися голова райдержадміністрації Олександр Середа, голова районної ради Сергій Ткачук, керуючий справами виконавчого комітету Костопільської міської ради Ніна Ткачук, депутати Рівненської обласної ради Василь Кльоп та Олександр Козак.

05.10.2018 osvita 2

Звертаючись до присутніх Ніна Ткачук зазначила: «Щорічно ми відзначаємо свято тих, кому особливо вдячні за мудрість, душевну теплоту і щедрість. Саме ви, педагоги, учителі, вихователі, наставники, терпляче й уміло відкриваєте юним світ знань, навчаєте жити за принципом добра і совісті, допомагаєте знайти своє місце в житті. »

За сумлінну працю, високу професійну компетентність, активну громадську позицію, значний внесок у розвиток освіти Костопільщини та з нагоди Дня працівників освіти, Почесними грамотами Костопільської міської ради було нагороджено працівників дошкільних навчальних закладів міста й працівників коледжу, а саме: Шевцову Валентину Олександрівну, Харитонюк Людмилу Іванівну, Вознюк Юлію Василівну, Ошурко Наталію Анатоліївну, Ворощук Валентину Володимирівну, Алексєйчук Жанну Василівну, Салівончик Тетяну Євстафіївну.

05.10.2018 osvita 1

Зі сцени для працівників освіти лунало безліч слів вітань та вдячності за їх працю, а аматорські колективи Костопільщини подарували усім присутнім чудовий, святковий настрій.

05.10.2018 osvita 3

05.10.2018 osvita 4