У Костополі перевірили, як проходить ремонт міських маршрутних таксі

У місті Костопіль ведеться постійний контроль за якістю пасажирських перевезень на міських маршрутах. Зокрема, перевіряються умови дотримання перевізниками договірних зобов’язань, перевезення пасажирів пільгових категорій та технічний стан автотранспорту.

Черговий огляд пасажирських перевезень відбувся 9 жовтня 2018 року під керівництвом першого заступника міського голови Андрія Ткачука, який перевірив виконання підприємцями рекомендацій відповідно до рішення виконавчого комітету №51 від 14.03.2018 «Про встановлення тарифу на проїзд міським автомобільним транспортом загального користування у режимі маршрутного таксі». Під час обстеження громадського транспорту було виявлено ряд недоліків стосовно санітарного стану автомобілів.

Перший заступник міського голови побував у транспортному парку перевізника Мельник Л. Є. та особисто оглянув плановий капітальний ремонт одного з транспортних засобів, який нещодавно курсував по маршруту №1. Фахівці підприємства в ході реконструкції проводять ремонт двигуна, замінюють частину каркасів, покриття підлоги в салоні, оновлюють сидіння та чохли, наносять антикорозійну мастику на внутрішні частини каркасів, фарбують кузов.

tkachuk is watching bus

В ході зустрічі, перевізник продемонстрував якість та ґрунтовність виконання робіт з капітального ремонту ТЗ та розповів про алгоритм оновлення транспортних засобів, приведення їх у належний санітарний стан. За інформацією Людмили Мельник, щороку капітальний ремонт проходять два автобуси. Найбільше та найшвидше, за її словами, страждають елементи інтер’єру, стан яких викликає у пасажирів найбільше питань та, відповідно, зумовлює потребу в постійних косметичних ремонтах.

За результатом перевірки було встановлено, що перевізник реагує на скарги, які надходять від громадян, виконує надані органом місцевого самоврядування рекомендації щодо проведення робіт з усунення недоліків, забезпечує як планові капітальні ремонти ТЗ, так і поточні.