У Костополі розкажуть, як правильно інформувати та залучати мешканців

4 листопада о 16:00 у приміщенні Костопільської міської ради (м. Костопіль, вул. 1 Травня, 3) для представників влади, бізнесу та громадськості відбудеться тренінг «Належне інформування та залучення мешканців до міських ініціатив».

 Долучення мешканців до прийняття рішень значною мірою залежить від їх поінформованості. Те, на скільки жителі знають про перебіг тієї чи іншої кампанії – визначає і їх включення до цього процесу. Не винятком є і залучення мешканців до процесу впровадження громадського бюджету.

Тому, під час тренінгу учасники заходу на практиці визначать цільову аудиторію,  основні меседжі та канали комунікації. Крім цього, учасники розглянуть дієві інструменти залучення мешканців до різних міських ініціатив.

 opora kostopilmr

Спікер: Андрій Токарський – фахівець у сфері партисипації.

До участі в заході запрошуються депутати міської ради, посадовці органів влади, представники бізнес середовища, а також громадських організацій та активні громадяни.

За детальнішою інформацією звертайтеся:

Олена Чудінович,

Громадянська мережа ОПОРА,

тел.: 096 16 91 419

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Довідково:

Проект «Учасницьке бюджетування, як крок до якісних змін» реалізовується за сприяння Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненської обласної державної адміністрації. Метою проекту є підвищення рівня залучення мешканців селища Гоща та міста Коспопіль до формування місцевої політики, шляхом напрацювання проекту Положення «Про громадський бюджет», а також покращення рівня володіння інструментами партисипації ініціативними мешканцями, представниками бізнесу та органами місцевого самоврядування.