Привітали працівників соціальної сфери Костопільщини

Традиційно, в першу неділю листопада держава і суспільство вітають працівників, які стоять на захисті прав і свобод соціально незахищених верств населення. Це свято є свідченням високої оцінки ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту.

Тож напередодні професійного свята, 2 листопада 2018 року в приміщенні Костопільського районного будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери.

Зі словами привітань до працівників соціальної сфери Костопільського району звернулися голова районної державної адміністрації Олександр Середа, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Олександр Лепський, керуючий справами виконавчого комітету Костопільської міської ради Ніна Ткачук.

soc pracivnyky 2018 3

Від імені міського голови Євгенія Денисюка, виконавчого комітету міської ради та усього депутатського корпусу Ніна Ткачук висловила вдячність працівникам соціальної сфери району за самовіддану, наполегливу працю, та тепло сердець, яке вони дарують людям, а також побажала професіоналам своєї справи міцного здоров’я, щастя, радості, невичерпної життєвої енергії та добра.

soc pracivnyky 2018 2

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери Почесними грамотами Костопільської міської ради було нагороджено Ірину Селепину, Оксану Цимбалюк, Марію Жабчик, Любов Стельмащук, Олену Томілович, Людмилу Шинкаренко.

Традиційно, святкового настрою з нагоди професійного свята усім присутнім додали аматори сцени району.