Відбулося засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських маршрутах

7 листопада 2018 року в приміщенні Костопільської міської ради відбулося засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників для здійснення пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування.

На початку роботи, голова конкурсного комітету Андрій Ткачук надав присутнім інформацію про проведену організатором роботу, маршрути, на які оголошено конкурс та інформацію про переввізників-претендентів.

pereviznyky 07 11 2018 1

Після процедури відкриття конвертів та розгляду інформації про перевізників, було встановлено, що підстави для недопущення до участі в конкурсі відсутні.

Тож, в результаті конкурсу, було встановлено наступні результати:

• Маршрут №1 (ЗОШ №6 – вул. Степанська (кільце) ) – переможець ФОП Мельник Людмила Євгеніївна;
  • Маршрут №2 (вул. П. Орлика - вул. Степанська (кільце)) – переможець ФОП Алексейчук Анатолій Антонович;
  • Маршрут №3 (вул. Хмизопільська – КП «Костопільводоканал») – переможець ФОП Алексейчук Анатолій Антонович;
  • Маршрут №4 (ЦРЛ (вул. Котляревського) – вул. Наливайка ) - переможець ФОП Алексейчук Анатолій Антонович;
  • Маршрут №6 (ЗОШ №5 (вул. Сидорова) – вул. Степанська (кільце) ) - переможець ФОП Мельник Людмила Євгеніївна.

Також, головою конкурсного комітету було наголошено про забов’язання дотримання умов договору щодо пільгового перевезення пасажирів, своєчасного оформлення і реєстрації трудових угод з найманими працівниками, виконання умов договорів укладених з організатором – виконавчим комітетом Костопільської міської ради.

pereviznyky 07 11 2018 2

Варто зазначити, що серед додаткових умов догову є встановлення переможцями конкурсу GPS-навігації для здійснення контролю за роботою міського пасажирського транспорту протягом 3-х місяців з дня укладення договору на право перевезення.

ДОДАТКИ

Протокол засідання конкурсного комітету

Рішення виконавчого комітету №315 від 26.09.2018 "Про проведення конкурсу з визначення автомобільних перевізників для здійснення пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Костопіль"