У Костополі продовжується напрацювання Положення «Про громадський бюджет»

 
Завтра, 16 листопада о 14:30 у приміщенні Костопільської міської ради (м. Костопіль, вул. 1 Травня, 3) відбудеться друга робоча зустріч по розробці проекту Положення «Про громадський бюджет міста Костополя».
 
До участі запрошуються депутати міської ради,  посадовці органів влади, представники бізнес середовища, а також громадських організацій та активні громадяни. 
 
Під час зустрічі учасники спільно продовжать напрацювання проекту Положення «Про громадський бюджет міста Костопіль». Впровадження цього Положення у місті дасть змогу мешканцям впливати на рішення щодо витрат частини місцевого бюджету.
 
Бюджет участі (громадський бюджет) – демократичний процес, який надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста та/або голосування за них. Будь-який житель зможе подати проект, пов’язаний з покращенням життя в місті, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують в рамках бюджету наступного року.
 
Тому, на етапі напрацювання Положення важливим є його обговорення та врахування думок усіх зацікавлених сторін.
Модератор робочої зустрічі: Андрій Токарський – фахівець у сфері партисипації.
За детальнішою інформацією звертайтеся:
Олена Чудінович,
Громадянська мережа ОПОРА,
тел.: 096 16 91 419
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;
Довідково:
Проект «Учасницьке бюджетування, як крок до якісних змін» реалізовується за сприяння Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненської обласної державної адміністрації. Метою проекту є підвищення рівня залучення мешканців селища Гоща та міста Коспопіль до формування місцевої політики, шляхом напрацювання проекту Положення «Про громадський бюджет», а також покращення рівня володіння інструментами партисипації ініціативними мешканцями, представниками бізнесу та органами місцевого самоврядування.