У Костополі випав перший сніг: комунальники працювали цілу ніч

Цьогоріч, справжня сніжна зима на Рівненщину прийшла не лише у календарі, а й за вікном. 1 грудня 2018 року в Костополі випав перший сніг.

У соцмережах костопільчани активно обговорюють погоду та діляться фотографіями засніжених вулиць міста. Не гаять часу і працівники комунальних служб міста.

Слідкуючи за прогозами синоптиків, костопільські комунальники заздалегіть розмістили протиожеледний матеріал у місця, де зазвичай ускладнюється рух транспорту під час негоди (на спусках, підйомах, біля зупинок громадського транспорту та ін.).

pershyj snig 2018 1

Хоча опади в ніч на 1 грудня були не значні (близько 5-7 сантиметрів), однак вже з 2-ї години комунальники активно взялися до роботи. До ранку снігоприбиральна техніка очистила та посипала піщано-соляною сумішшю асфальтовані вулиці міста. Окрім 4-х одиниць автоматизованої спецтехніки, до роботи було залучено бригади прибиральників КП «Костопількомунервіс», які продовжують приводити у належний стан тротуари.

pershyj snig 2018 3

pershyj snig 2018 2

Комунальники спокійно зустрічають морози і снігопади, адже готуються до них, як вони кажуть, з кінця зими і до її початку.

Роботи по підтриманню шляхів міста у відповідному стані продовжуються.