Відбулося пленарне засідання двадцять п’ятої позачергової сесії Костопільської міської ради сьомого скликання

5 грудня 2018 року  об 11:00 годині в залі засідань Костопільської міської ради відбулося пленарне засідання двадцять п’ятої позачергової сесії Костопільської міської ради сьомого скликання.

25 pozachergova sesija

На розгляд депутатів до порядку денного було винесено всього 3 питання.

Скликання позачергової сесії міської ради була зумовлена необхідністю внесення змін до міського бюджету. Відтак, відповідно до погоджень постійних комісій міської ради, на пленарному засіданні проголосували за зміни до рішень Костопільської міської ради сьомого скликання № 680, № 783, № 790, № 807, № 857, № 857, № 943.

Зміни до ряду рішень передбачають збільшення доходів та видатків спеціального фонду міського бюджету на суму 400 тис.грн. для проведення капітального ремонту ДНЗ №3 «Сонечко» (заміна вікон і дверей) на вул. Грушевського, 36 м. Костопіль.

У «різному» міські обранці обговорили питання стосовно інфраструктури міста.

Також, в кінці пленарного засідання депутат міської ради Олександр Максимов подякував міському голові Євгенію Денисюку за сприяння в облаштуванні пішохідного мосту на вулиці Волинській, що у мікрорайоні Хмизопіль.