Депутати затвердили бюджет міста на 2019 рік

21 грудня 2018 року відбулося пленарне засідання чергової двадцять шостої сесії Костопільської міської ради сьомого скликання. До порядку денного на розгляд депутатів було винесено 62 питання. Серед них, ряд питань стосовно забезпечення господарського сектору життєдіяльності міста. Втім найважливішим було питання – «Про міський бюджет на 2019 рік.», яке було детально розглянуто на засіданнях постійних депутатських комісій .

02 11 2017 1

Міські обранці прийняли ряд надважливих програм на 2019 рік, серед яких: програма соціального захисту окремих категорій населення, програма культурно-мистецьких заходів, відзначення державних і національних свят, підтримки особистостей, трудових колективів та громадських організацій міста, програма забезпечення депутатської діяльності депутатів Костопільської міської ради, програма  підтримки та розвитку теплового господарства міста по КП «Костопількомуненергія», програма охорони довкілля, забезпечення екологічної безпеки та санітарного стану міста Костопіль, програма розвитку КП «Костопільводоканал», програма розвитку житлового фонду міста Костопіль, програма по благоустрою м.Костопіль, утримання доріг в належному стані та розвитку КП «Костопількомунсервіс», програма соціально-економічного розвитку міста Костопіль.

Депутати міської ради затвердили Положення та Програму громадського бюджету міста Костопіль на 2019-2021 роки.

Також, було внесено зміни до міської програми сталого розвитку м. Костопіль на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням Костопільської міської ради від 15.06.2017 № 508.

Депутати міської ради розглянули та затвердили ряд земельних питань, зокрема: надання дозволів на розроблення проектів землеустрою, надання дозволів на розроблення технічних документацій, про передачу у постійне користування земельних ділянок, про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду та ін.