Схема руху на маршруті №4 (ЦРЛ – вул. Наливайка) змінена

З метою поліпшення транспортного сполучення, з 1 січня 2019 року вносяться зміни у шлях слідування автобусів маршруту №4 (ЦРЛ (вул. Котляревського) - вул. Наливайка), на якому працюють 2 транспортних засоби. Зокрема, змінюється початкова/кінцева точка даного маршруту – замість ЦРЛ – вул. Котляревського.

Відтак, з нового року, громадський транспорт на маршруті №4 рухатиметься по відрізку від вул. Котляревського - до вул. Наливайка та охоплюватиме наступні вулиці:

• вул. Котляревського (кінець вулиці, поблизу колишнього «інкубатора») - вул. Степанська - вул. Драгоманова - вул. Крип’якевича - вул. Дерев’яна - вул. Складова - вул. Бурова - вул. Коперніка - вул. Нова - вул. Руданського - вул. Прибережна - вул. Зарічна - вул. 24 Серпня - вул. Наливайка.

Другий автобус даного маршруту рухатиметься по нижчевказаній схемі у зворотному напрямку.

Автобуси рухаються в режимі «маршрутного таксі»

(Перевезення пасажирів у режимі маршрутного таксі — перевезення пасажирів на міському чи приміському автобусному маршруті загального користування за розкладом руху, в якому визначається час відправлення автобусів з початкового та кінцевого пунктів маршруту з висадкою і посадкою пасажирів чи громадян на їхню вимогу на шляху прямування автобуса в місцях, де це не заборонено правилами дорожнього руху.)

Протяжність даного маршруту – 8,7 км, а часовий інтервал між початковою та кінцевою зупинками становить 35 хв.

Початок роботи громадського транспорту – о 07:00 год. Закінчення – о 19:35 год.

Назви зупинки у прямому напрямку

Назви зупинки у зворотному напрямку

1.

Котляревського