Новорічне свято для дітей відбулося у Костопільській міській раді

Новорічне свято — чарівна подія, на яку з нетерпінням чекають діти й дорослі, бо знову починають вірити в казку, сподіватися на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадувати бажання.

Цьогоріч, 28-го грудня, костопільчани разом зі своїми дітками зібралися навколо новорічної ялинки у залі засідань Костопільської міської ради, аби разом поринути у зимову містерію.

Для дітлахів підготували яскраву, веселу, оригінальну розважальну програму. Маленькі костопільчани з радістю відгадували загадки, допомагали улюбленим персонажам, танцювали хороводи навколо новорічної ялинки, грали в рухливі ігри, а ще читали вірші, співали пісні Дідові Морозові і Снігуроньці.

Дитячі улюбленці щедро винагороджували старання малечі подарунками.

new year event 2019

Дитячі колективи міста представили присутнім цікаві хореографічні виступи з нагоди свята.