З піснями і привітаннями до міської ради завітали колядники

Український звичай колядування сягає корінням в сиву давнину. Підтримуючи гарну традицію, сьогодні, 9 січня 2019 року, до Костопільської міської ради завітали вихованці та педагоги Костопільського районного будинку культури, ЗОШ №2, Костопільського будинку школярів та юнацтва, центру соціально-психологічної підтримки для дітей та молоді з інвалідністю "Сонячний промінь".

koladnyky 2019

Чарівним співом колективи заполонили серця присутніх, подарувавши гарний настрій та позитивні емоції.

Міський голова подякував колядникам за святкову атмосферу, побажав здоров’я, миру кожній родині та Україні.

Педагог Костопільського БШЮ, керівник етногурту "Ладовиця" Оксана Красун подарувала міському голові Євгенію Денисюку на добру пам'ять фото з минулорічної різдвяної зустрічі у міській раді.

Наприкінці дня, до Костопільської міської ради завітали особливі колядники - вихованці центру соціально-психологічної підтримки для дітей та молоді з інвалідністю ГО "Сонячний промінь", які привітали колектив органу місцевого самоврядування з новорічно-різдвяними святами, побажали миру, здоров'я, Божої опіки.