У Костополі вшанували пам'ять загиблих визволителів міста

14 січня 2019 року поблизу меморіалу Слави відбувся захід з нагоди 75-ї річниці з дня визволення міста від німецько-фашистських загарбників.

Участь у події взяли керівники міста та району, трудові колективи, представники ветеранських та громадських організацій, небайдужі мешканці міста.

Перед присутніми виступили голова ветеранської організації району Георгій Лазарчук та директор краєзнавчого музею Анатолій Вакулка, які вкотре нагадали про вагомий внесок воїнів-українців у перемогу над нацистською Німеччиною та її союзниками, адже українські маршали й генерали очолювали більше половини з 15 фронтів, які діяли в період боротьби з фашистськими загарбниками.

На закінчення заходу, учасники поклали до меморілау слави живі квіти на знак вічної пам’яті про захисників міста, які назавжди залишаться у серцях та спогадах костопільчан.

IMG 20190114 121752