Напрацювання нової програми підтримки ОСББ продовжується

Нині, Костопільська міська рада працює над формуванням нової програми підтримки для ОСББ «Термомодернізація багатоквартирних житлових будинків міста Костопіль».

Тож, сьогодні, 30 січня 2019 року, в Костопільській міській раді відбулося обговорення механізму тристоронньої співпраці Міжнародної фінансової корпорації IFC, банківського сектору та органу місцевого самоврядування в рамках реалізації у місті костопіль двох програм з енергоефективності для ОСББ - Програми підтримки Фонду енергоефективності України та Урядової програми «Теплі кредити».

IMG 20190130 125246

В основі двох програм лежить абсолютно вигідне для ОСББ кредитування та відшкодування коштів витрачених на впровадження заходів з енергомодернізації, а для органу місцевого самоврядування – можливість  фінансової підтримки більшої кількості ОСББ з міського бюджету.

Експерт проекту «Енергоефективність у житловому секторі України» Михайло Лук’яник та представник Укргазбанку Ганна Ткачук розповіли про механізм вигідної співпраці міської ради з державними банками задля того, аби нова міська програма підтримки ОСББ працювала якомога ефективніше та позитивно впливала на розвиток ОСББ.

Читайте також: На семінарі-нараді для ОСББ розповіли про нові можливості для вигідної енергомодернізації будинків