15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та виповнюється 30-та річниця виведення військ колишнього СРСР із Республіки Афганістан. З цієї нагоди у Костопільському районному будинку культури відбулись урочистості присвячені вшануванню вояків які виконували свій інтернаціональний обов’язок на території інших держав та учасників бойових дій на сході України.

Вшанувати пам'ять загиблих у військовому протистоянні людей, мужніх воїнів- патріотів, прийшли керівники міста та району , представники трудових колективів, громадських організацій, учнівська молодь. З вітальним словом до гостей звернувся перший заступник міського голови Андрій Ткачук, який у своєму виступі відзначив заслуги воїнів–«афганців» та військовослужбовців, які поїхали добровольцями у зону бойових дій на схід України.

IMG 20190215 141612

На урочистостях присвячених мужнім воїнам, відбулося нагородження Почесними грамотами 40-а учасників бойових дій на території інших держав та АТО. Зокрема, Почесними грамотами Костопільської міської ради, за високий патріотизм, активну громадську позицію, особисту мужність, відвагу, було нагороджено учасника бойових дій АТО Левчука Віталія Васильовича та учасника бойових дій АТО Рощука Андрія Анатолійовича.

Артисти Рівненської обласної філармонії подарували учасникам зібрання чудову, насичену, патріотичну пісенну програму.

Хвилиною мовчання присутні на заході вшанували пам’ять героїв-костопільчан, які загинули в буремному Афганістані, на сході України та під час Революції Гідності.

Після закінчення урочистостей вінки та квіти було покладено до Меморіалу «Герої не вмирають» та пам'ятника «Скорботна мати».