Реконструкція парку відпочинку по вулиці Незалежності невдовзі розпочнеться

Важливою складовою розвитку міста є формування громадського простору. Особливо важливим це є в такому містечку, як Костопіль, де місць відпочинку та дозвілля небагато.

Головною метою формування концепції парку відпочинку є створення такої локації, де відбуватимуться зустрічі між різними людьми і спільнотами, куди можна вільно потрапити. Жителі не тільки міста, а й району, в переважній більшості користуються послугами адміністративних, медичних, торгівельних, відпочинково-розважальних установ та організацій розташованих саме у місті, тож створення комфортного громадського простору є пріоритетним завданням міської влади.

Відтак, до уваги громадськості, Костопільська міська рада представляє проект реконструкції парку відпочинку по вулиці Незалежності, яка розпочнеться вже цього року і триватиме в кілька етапів.

В планах – реалізувати проект до грудня 2021 року, що дасть змогу у близькій перспективі покращити умови проведення заходів, конкурсів, змагань районного рівня, залучити дітей та дорослих до активного життя, поліпшити дозвілля мешканців, створити належну інфраструктуру.

Загалом в рамках проекту передбачається:

- проведення комплексу демонтажних та підготовчих робіт;

- будівництво фонтану,

- будівництво скейт-парку для активної молоді;

- облаштування пішохідних зон та зон відпочинку;

- влаштування та освітлення алей парку та місць для відпочинку;

- облаштування елементів ландшафтного дизайну, зелених насаджень.

Схема розпланування парку відпочинку

8 Загальний вигляд зон відпочинку після реконструкції парку

Головний вхід

Конструкція вхідної групи включає в себе підсвітку точковими світильниками,
а також прикрашена підвісними квітковими композиціями

Алея до пішохідного фонтану та скейт-парку

Зона відпочинку біля пішохідного фонтану

Скейт-парк для активного відпочинку молоді

Входи в зони відпочинку

Загальний вигляд зон відпочинку після реконструкції парку

Особливу затишну атмосферу створює сучасне садово-паркове освітлення, що після реалізації стане однією із візитівок нашого міста

Відокремлені місця для тихого відпочинку

Виставкова зона, яка буде використовуватись для фото та арт-виставок місцевих художників під час акцій та свят міста

Вхід у виставкову зону.
Конструкція вхідної групи включає в себе підсвітку точковими світильниками

Нині, через систему електронних закупівель Prozorro проводиться процедура відкритих конкурсних торгів, де вже незабаром буде визначений виконавець будівельних робіт.