Привітання міського голови з Міжнародним жіночим днем!

Дорогі жінки!

944960.51ndwl.4p9f.p0.go

За доброю традицією зі святом 8 Березня приходить весна. І в цьому є певна закономірність. Бо жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.

З прадавніх віків жінку в Україні величали Берегинею. Поняття Батьківщина, Україна, Мати однаково дорогі для кожного з нас.

Від депутатського корпусу Костопільської міської ради, виконавчого комітету та від себе особисто, вітаю представниць прекрасної статі з Міжнародним жіночим днем!

Дякую, що Ви завжди поруч з нами, що своєю повсякденною роботою і громадською діяльністю примножуєте добру славу нашого міста, здобутки держави.

Зичу Вам міцного здоров’я і довголіття, щастя і достатку.

Нехай у Ваших оселях завжди лунає дитячий сміх, панує злагода і любов. Мирного всім неба!

З повагою,

міський голова Євгеній Денисюк