У Костополі відзначили День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

Традиційно, в третю неділю березня, ми відзначаємо День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

З нагоди відзначення професійного свята людей, які забезпечують належну життєдіяльність нашого міста, роблять життя його мешканців комфортним, сьогодні, 15 березня 2019 року, в Костопільській міській раді відбувся урочистий захід

Працівників сфери ЖКГ та побутового обслуговування населення тепло вітали перший заступник міського голови Андрій Ткачук, заступник міського голови Олег Моторко, секретар міської ради Дмитро Єрмаченко, керуючий справами виконкому Ніна Ткачук, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Коваль, керуючий справами виконавчого апарату Костопільської районної ради Олександр Лепський.

DSC 0436

Комунальні блага стали настільки звичними, що ми інколи не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. Сьогодні, не зважаючи на складну соціально-економічну ситуацію в державі, Костопіль з кожним днем впевнено крокує вперед та розвивається. Велика заслуга в цьому працівників комунальних служб. – зазначив у своєму виступі перший заступник міського голови Андрій Ткачук.

З нагоди професійного свята, Почесними грамотами Рівненської обласної ради, Костопільської міської ради, Костопільської райдержадміністрації та районної ради, було відзначено тих, хто своєю плідною працею та високим професіоналізмом здійснив вагомий внесок у забезпечення стабільної роботи житлово-комунального сектора.

За вагомий особистий внесок у роботу комунальних підприємств та активну громадську позицію, Почесними грамотами Рівненської обласної ради було нагороджено заступника міського голови Олега Моторка та директора КП «Костопількомунсервіс» Ігоря Оніщука.

Почесні грамоти Костопільської міської ради отримали:

• Шульжук Олександр Петрович, слюсар-ремонтник КП «Костопількомуненергія»;
  • Матящук Надія Михайлівна, оператор котельні КП «Костопількомуненергія»;
  • Стецюк Валентина Олександрівна, апаратник хімводоочищення КП «Костопількомуненергія»;
  • Ткачук Сергій Олександрович, енергетик КП «Костопількомуненергія»;
  • Ковальчук Ірина Борисівна, оператор котельні КП «Костопількомуненергія»;
  • Нестерчук Анатолій Максимович, інженер-інспектор КП «Костопількомуненергія».
  • Дриганець Андрій Анатолійович, електромонтер КП «Костопільське будинкоуправління»;
  • Нагорний Юрій Дмитрович, покрівельник КП «Костопільське будинкоуправління»;
  • Качан Едуард Петрович, головний інженер КП «Костопількомунсервіс»;
  • Августинович Олена Геннадіївна, двірник цеху благоустрою КП «Костопількомунсервіс»;
  • Самчук Михайло Миколайович, завідувач кладовища КП «Костопількомунсервіс»;
  • Веремчук Анатолій Федорович, водій транспортно-прибиральної машини МДКЗ МАЗ КП «Костопількомунсервіс»;
  • Лесько Сергій Олександрович, вантажник цеху санітарної очистки КП «Костопількомунсервіс»;
  • Новосад Віктор Дмитрович, вантажник цеху санітарної очистки КП «Костопількомунсервіс»;
  • Дмитрук Олександр Миколайович, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування каналізаційної дільниці КП «Костопільводоканал»;
  • Перельот Марія Сергіївна, машиніст насосних установок каналізаційної дільниці КП «Костопільводоканал»;
  • Грицай Андрій Іванович, слюсар аварійно-відновлювальних робіт каналізаційної дільниці КП «Костопільводоканал»;
  • Тарасюк Роман Васильович, електрогазозварник водопровідної дільниці КП «Костопільводоканал»;
  • Ярошик Олена Єстафіївна, оператор комп’ютерного набору відділу збуту КП «Костопільводоканал»;
  • Кузьмич Лариса Філімонівна, прибиральник території Костопільського БЖКП;
  • Король Михайло Віталійович, водій автотранспортних засобів Костопільського БЖКП;
  • Жданюк Віктор Петрович, слюсар-сантехнік Костопільського БЖКП.

Присутніх в залі піснями, музичними та хореографічними виступами вітали колективи міського клубу, будинку школярів та юнацтва, школи мистецтв.

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Напередодні Вашого професійного свята, від міського голови Євгенія Денисюка, депутатського корпусу та виконавчого комітету Костопільської міської ради, прийміть слова щирої вдячності за Вашу самовіддану працю.

Миру, здоров’я та процвітання Вам і Вашим родинам,

Подяки та поваги від людей та нових звершень на благо розвитку нашого міста!

Зі святом!