Привітання з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Шановні працівники та ветерани житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Костопільська міська рада, виконавчий комітет вітають Вас з професійним святом!

Комунальні блага вже стали для нас настільки звичними, що ми дуже часто не замислюємося, що стабільна робота комунального господарства забезпечується важкою працею. Вона починається коли більшість мешканців нашого міста ще не прокинулась, а завершується, коли вже настає час сну.

Значимість вашої роботи важко переоцінити, адже саме Ви робите все можливе для того, щоб життя кожного жителя міста було комфортним та  зручним. А ваш високий професіоналізм та відповідальне ставлення до справи – запорука успішного розвитку територіальної громади.

У День професійного свята бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного щастя, професійних успіхів і нових трудових здобутків, миру й злагоди в сім’ях, здійснення всіх життєвих планів і сподівань!