Міський голова відзвітував перед костопільчанами

29 березня 2019 року в приміщенні Костопільської міської ради відбувся звіт міського голови про результати роботи за 2018 рік.

Підсумки 2018 року Євгеній Денисюк підводив спільно з містянами, представниками підприємств, організацій та установ, депутатського корпусу, ЗМІ. Звертаючись до присутніх, він зазначив, 2018-й рік, незважаючи на складну ситуацію в країні, став для міста ще одним роком розвитку, що стало можливим за підтримки костопільчан та співпраці з усіма гілками влади.

zvit golovy

Впродовж року основну увагу було зосереджено на реконструкції та ремонті міської інфраструктури, покращенні благоустрою міста.

Зокрема, протягом минулого року було проведено капітальні ремонти тротуарів на відрізках вулиць Грушевського, Степанської, Коперніка, капітальний ремонт дорожнього покриття частин вулиць П. Мирного, Хмизопільської, Бурова, Грушевського, капітальний ремонт вулиці Шкільної, капітальний ремонт світлофорних об’єктів на перехресті вулиць Коперніка-Грушевського та по вулиці Степанській (в районі Костопільської ЦРЛ), капітальний ремонт дорожнього покриття частини вулиці Котляревського.

Протягом 2018 року було виконано значний об’єм робіт з поточного середнього ремонту таких вулиць міста, як: Рівненської, Степанської, Проектової, Острізької.

Варто нагадати, що минулого року було проведено й благоустрій прибудинкових територій житлових будинків по вулиці Грушевського, 27, Рівненській, 1, 1А, Новій, 1Б, 8 Березня, 13, Степанській, 20, проведено капітальний ремонт покрівлі по вулиці Грушевського, 20, Коперніка, 1.

За кошти міського бюджету придбано життєво необхідні транспортні засоби для утримання доріг узимку, а саме: піскорозкидальне обладнання та поворотний відвал на самоскид МАЗ-5551, а також поворотний відвал на самоскид КАМАЗ.

Міський голова Євгеній Денисюк зазначив, що у галузі освіти перед нами стоїть не просте завдання – будівництво нового дошкільного закладу у мікрорайоні «Хмизи». У 2018 році розпочаті проектно-вишукувальні роботи по цьому об’єкту, які є першочерговим кроком для створення нового освітнього закладу.

Під час звіту міського голови присутні обговорили ряд важливих питань, які найбільше турбують громаду. Серед таких – питання екології, стану дорожньої інфраструктури, міських комунікацій, благоустрою. На всі питання міським головою, заступниками та керівниками комунальних підприємств було надано чіткі, обгрунтовані відповіді.

На заході у Костопільській міській раді перед присутніми виступила представник ТОВ "Свиспан Лімітед" Наталія Андрійчук. Вона розповіла про актуальний стан заходів модернізації з метою зменшення об'ємів шкідливих виробничих викидів, які нині втілюються на підприємстві.

Підводячи підсумки, міський голова зазначив, що попереду ще багато питань, які потребують вирішення, озвучив основні завдання, реалізація яких планується вже в поточному році.

Євгеній Денисюк подякував усім, хто долучається до розвитку громади та висловив переконання, що в разі продовження співпраці міської ради з депутатами обласної ради, керівництвом та депутатським корпусом району, за активної і дієвої участі громадськості вдасться досягти запланованих результатів.

Повний текст звіту можна завантажити ТУТ.