Розпочато капітальний ремонт частини тротуару на вулиці В. Стуса

2 квітня 2019 року працівники комунального підприємства "Костопількомунсервіс" розпочали капітальний ремонт частини тротуару по вулиці В. Стуса.

56474648 2149640085119232 1954752728668307456 n

Проблемною ділянкою узбіччя було складно пересуватися особливо в негоду, що спричиняло дискомфорт як для пішоходів, так і для автомобілістів.

Проектом передбачено облаштування тротуару майже від прехрестя вул. В.Стуса - вул. Сидорова до перехрестя вул.В.Стуса - вул. Б.Хмельницького.

На даний момент відбуваються підготовчі роботи перед облаштуванням основи для пішохідної зони.

"За підтримку даної ініціативи і мого депутатського звернення вдячний депутатсьому корпусу, міському голові, його першому заступнику Андрію Ткачуку. Окрема подяку за згуртування небайдужих мешканців та активну позицію з даного питання депутату міської ради Козачок Людмилі Василівні. Впевнений, що буде і продовження..." - розповідає Віталій Кошелєв - депутат Костопільської міської ради обраний по даному округу.

Роботи будуть закінчені в найкоротші терміни при сприятливих погодних умовах.