Костопільчани відзначили 74-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Незгасна людська пам’ять про колосальні жертви Другої світової, про тисячі дощенту зруйнованих міст і десятки тисяч спалених сіл вкотре застерігає світ від небезпеки повторення цієї жахливої катастрофи.

74 роки минуло з тієї тривожної ночі, коли замовкли останні постріли гармат, прийшов мир, настала тиша, за яку заплачено ціною життя мільйонів людей.

9 травня 2019 року сотні костопільчан взяли участь в заходах присвячених подіям тих днів. Для нас це історія, але для наших дідусів та бабусь — це частина життя, та найчорніша смуга долі, що й досі озивається у серці смутком і болем.

Об 11.30 год. відбулося урочисте покладанням квітів біля меморіалу «Герої не вмирають», в якому взяли участь керівники міста та району, військовослужбовці та ветерани, духовенство Української Православної Церкви, волонтери, представники трудових колективів, молодь, небайдужі мешканці терену.

Перед присутніми виступив перший заступник міського голови Андрій Ткачук, який зазначив, що скільки б не спливало часу, ми плекаємо пам’ять про героїв-захисників, українців, які відстояли свободу і мирне сьогодення у боротьбі з загарбниками, схиляємо голови перед мужністю того покоління.

60338199 10217262761632629 4293252208184524800 n

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять героїв-костопільчан.

Продовжили вшанування ветеранів війни костопільчани у центрі міста поблизу Меморіалу Слави, де о 12.00 год. розпочався мітинг-реквієм «Пам'ятаємо – Перемагаємо».

Зі словами вдячності та пошани, до присутніх звернулися голова районної ради Сергій Ткачук та голова районної організації ветеранів України Георгій Лазарчук.

Присутні на заході священнослужителі провели спільний молебень за упокій полеглих у війні українців, героїв-костопільчан.

Пам’ять про загиблих у бою захисників вшанували словами подяки та хвилиною мовчання.