У Костополі підприємці долучаються до озеленення міста

У весняну пору, комунальні підприємства активно працюють над благоустроєм громадського простору, його озелененням, прикрашанням квітами. Адже такі заходи зазвичай формують імідж та враження про місто: краса зовнішнього простору біля міських споруд створює наш настрій і затишок.

Оскільки потреба в створенні та оновленні насаджень у місті є постійною, допомога та підтримка меценатів є дуже важливою. Тож, цьогоріч, до такого типу благодійництва у Костополі долучилася мережа магазинів техніки та електроніки «Звонок», за власною ініціативою розпочавши висадку дерев і квітів у громадських місцях.

zvonok kvity 2

Зокрема, нещодавно по вул. Незалежності на вході в Центральній парк, і по вул. Коперніка на вході до Собору Святих Петра і Павла, працівниками магазину «Звонок» було висаджено 150 петуній і 150 саджанців цинерарії приморської.

zvonok kvity 1

Костопільська міська рада щиро дякує мережі магазинів техніки та електроніки «Звонок» за добру справу на користь територіальної громади міста та закликає усіх небайдужих мешканців, громадських активістів, підприємців, долучитися до покращення благоустрою нашого спільного дому.