Обговорили питання реконструкції парку по вулиці Незалежності

31 травня 2019 року у Костопільській міській раді відбулася нарада стосовно проекту реконструкції парку відпочинку по вулиці Незалежності, перший етап якої який нещодавно розпочався.

Засідання проходило у відкритому форматі за участі активних мешканців міста, керівництва міської ради, директорів та працівників комунальних підприємств, представників депутатського корпусу, а також почесного громадянина міста Костопіль, колишнього архітектора району Мирослава Марчишина.

Обговорюючи проектну документацію, громадські активісти висловили своє занепокоєння стосовно вирізки дерев. Втім, як зазначив головний інженер КП «Костопількомунсервіс» Едуард Качан, проектом передбачено знесення лише частини зелених насаджень (близько десяти), зокрема тих дерев, які через вік та деформацію несуть загрозу громадянам.

Як наголосив Едуард Качан, вже були прецеденти падіння сухих гілок, що призвело до нанесення шкоди здоров’ю громадян та лініям електропередач. Він зазначив, що відповідно до проекту, значно більша кількість дерев, а це близько 50-ти, у парку буде висаджено. Тож, головний інженер КП «Костопількомунсервіс» заспокоїв присутніх, що знесення невеликої частини старих дерев негативним чином не вплине на рівень озеленення парку, однак формування нової концепції громадського простору вже у найближчій перспективі лише збільшить кількість зелених насаджень та підвищить рівень комфорту перебування у зоні відпочинку.

До слова, даний проект попередньо було представлено на офіційному сайті Костопільської міської ради для широкого громадського обговорення.

Окрім питання реконструкції парку відпочинку, присутні звернулись за роз’ясненнями до міської влади стосовно інших питань, що у переважній більшості стосувалися інфраструктури міста: доріг, дорожньої розмітки, тротуарів, світлофорів, муніципальної безпеки та ін.. На поставлені питання були надані вичерпні відповіді, оскільки усі без виключення будівельно-монтажні роботи проходять планово, відповідно до галузевих програм міста та з дотриманням усіх процедур й технологій.

61375333 1067139057009034 5198095525601083392 n

Перший заступник міського голови Андрій Ткачук подякував присутнім за активну громадську позицію, закликав постійно брати участь у подібних обговореннях, адже лише у такому форматі можливо розкрити усі деталі того чи іншого проекту, відповісти на суперечливі питання, що з’являються у громади, врахувати якомога більше думок та побажань у ході проведення проектних та будівельних робіт.