Жителі будинку по вул. Стуса, 57 розпочали процес створення ОСББ

31 травня 2019 року відбулися збори жителів багатоквартирного житлового будинку по вулиці Стуса, 57 з метою проведення обговорення питання створення ОСББ. На зустріч був запрошений експерт з питань створення та функціонування ОСББ, заступник міського голови Володимир Волос.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що таке ОСББ?

IMG 20190531 190710

На установчих зборах Володимир Волос розповів присутнім про процедуру створення ОСББ, законодавчі аспекти, особливості управління багатоквартирними будинками. Також, він розкрив одну з найважливіших проблематик для майбутнього об’єднання – енергозбереження. Зокрема розповів детально про комплекс енергоефективних заходів, алгоритм їх впровадження та приблизну вартість таких проектів.

Ініціативна група будинку розповіла, що попередньо було проведено поквартирне опитування та збір підписів мешканців, що дає підстави розпочати процес створення ОСББ та вже найближчим часом змінити форму управління будинком.

Володимир Волос привітав присутніх на зустрічі з першим кроком на шляху до створення ОСББ, побажав якомога швидше обрати голову об’єднання, адже попереду ще важлива та копітка організаційна робота.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як створити ОСББ?