Відбулося пленарне засідання 29-ї сесії Костопільської міської ради сьомого скликання

4 липня 2019 року о 10:00 годині в залі засідань Костопільської міської ради відбулося пленарне засідання 29-ої сесії Костопілської міської ради сьомого скликання.

Участь у пленарному засіданні взяв депутат Рівненської обласної ради Василь Кльоп.

DSC 1031

На розгляд депутатів до порядку денного було винесено 64 питання.

Традиційно, депутати міської ради розглянули та затвердили ряд питань пов'язаних із земельними відносинами, зокрема: надання дозволів на розроблення проектів землеустрою, надання дозволів на розроблення технічних документацій, про передачу у постійне користування земельних ділянок, про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянки в оренду, поновлення договорів оренди та ін.

DSC 1038

Міські обранці своїм рішенням затвердили координаційний комітет з реалізації громадського бюджету міста Костопіль на 2019-2021 роки.

Ряд рішень стосувались внесення змін та доповнень до існуючих міських програм, серед яких: Програма термомодернізації багатоквартирних будинків міста Костопіль на 2019-2025 роки, Програма соціального захисту окремих категорій населення міста Костопіль на 2019 рік, Програма розвитку житлового фонду міста Костопіль на 2019 рік, Програма по благоустрою м. Костопіль, утримання доріг в належному стані та розвитку КП «Костопількомунсервіс» на 2019 рік

Також, депутати внесли зміни до міського бюджету на 2019 рік.

Присутні на пленарному засіданні представники громади міста підняли питання стосовно капітального ремонту «Меморіалу Слави» у місті Костопіль, який заплановано на 2020 рік.