У Костополі з розмахом святкували Івана Купала

Івана Купала – чим не привід згадати народні традиції, легенди минувщини і забути бодай на день-ніч про сучасну прагматичність.У вечір цього дня дівчата гадають на судженого — кидають у воду свої вінки, а хлопці повинні їх дістати.

6 липня 2019 року на березі річки Замчисько в місті Костопіль відбулися масові гуляння на Івана Купала.

Фольклорне свято пройшло з традиціями,обрядами, купальськими забавами та гарними українськими піснями. Присутніх розважали своїми виступами місцеві колективи народної самодіяльності, солісти БШЮ, РБК та Школи мистецтв. Костопільчани та гості міста водили танки біля вогнища, плели і пускали традиційні віночки на воду.

Всіх присутніх частували смачним та запашним кулішем. Театралізоване дійство організували працівники Костопільського міського клубу чим надихнули присутніх веселитися цілу ніч.