Дорогі костопільчани! Шановні земляки!

Щиро, від усього серця, яке сповнене гордості за наше місто і поваги до Вас, – вітаю вас із нинішнім святом – Днем міста Костопіль!

COVER SITE den mista2019

Доля людей тісно переплелася з долею краю, тому пошана до історичного минулого та самовіддана праця для майбутнього завжди були і є характерною рисою багатьох поколінь костопільчан.
Місто і сьогодні йде в ногу з часом, росте і змінюється не тільки за формою, але, передусім, за змістом. Цю силу та енергію вливаєте в рідне місто саме ви, костопільчани – і ті, що народилися і виросли тут, і ті, хто приїхав і залишився назавжди. Наша громада - це великий потенціал і міцна, надійна база на майбутнє.
Проте в цей святковий час ми думками і молитвами перебуваємо з нашими воїнами, які стали на межі добра і зла та бережуть нинішній спокій України і нашого міста, світлі усмішки дітей на цьому святі, наш мирний день.
Дорогі земляки!
Я вклоняюся вам за вашу працю і таланти, які ви віддаєте рідному місту. Лише згуртовано, лише разом ми всі задуми – виконаємо, всі тимчасові негаразди подолаємо, всіх мрій досягнемо!
Бажаю вам і вашим родинам доброго здоров’я, злагоди, миру у нашій прекрасній єдиній Україні. Нехай наше місто, наш спільний дім, розвивається і квітне – нашими прагненнями, нашою працею, нашими мріями!

З повагою,

міський голова Євгеній Денисюк