Народні гуляння та відомі зірки: у Костополі відзначали 236-у річницю міста

12 липня 2019 року місто Костопіль святкувало свій 236-й День народження.

І хоча були сильні побоювання, що негода зможе завадити проведення заходів, вони не виправдалися – погода дозволила зібратися костопільчанам та гостям у центральній частині міста, де була організована надзвичайно цікава та різнобарвна програма.

Зокрема, з 8 до 10 години у храмах міста відбулися святкові богослужіння. Об 11:00 у клубі «Сузір’я» розпочалися змаганнях із шахів та шашок.

З 11:00 години розпочалися заходи на майдані Т. Г. Шевченка: виставка унікального вбрання рідного краю та майстер-клас від ткацької майстерні «Легенди Волині», розважальна програма для дітей, виступи місцевих колективів художньої самодіяльності. Окрім того, на поблизу майдану Шевченка працювали фотовиставки, домашній зоопарка, атракціони для дітей та дорослих, чисельні ряди-виставки від народних умільців.

Також, о 12:00 відбулося відкриття стели «ЛЮБЛЮ КОСТОПІЛЬ», яка є подарунком для усіх костопільчан від депутата обласної ради Ксенії Павловської.

В районі стадіону "Колос" впродовж дня містяни мали можливість посмакувати страви кухарів зі всієї України.

З 17:00 години, свято «перемістилося» в іншу локацію – майдан Грушевського. Саме тут розпочала свою роботу головна сцена свята.

О 18:00 години перший заступник міського голови Андрій Ткачук, секретар міської ради Дмитро Єрмаченко під супроводом ведучого Романа Співака розпочали офіційну частину.

Після привітань від керівників міста, району, області, депутатів різних рівнів, на сцену вийшли Почесні громадяни міста задля того, аби взяти участь у нагородженні грамотами, а головне - престижною відзнакою «Гордість міста Костопіль».

Грамотами Рівненської ОДА нагородили: директора «Костопільського БЖКП» Олександр Андрощук та депутата Костопільської міської ради Андрія Мельника.

Почесними грамотами Костопільської міської ради нагороджено: Людмилу Озарчук, Валентину Кабірову, Оксану Сидорчук, Марію Ткачук, Ігора Рицького, Анатолія Карп’юка, Олену Бородавко, Віталія Юнаша, Марію Яскал.

Престижну відзнаку «Гордість міста Костопіль» 2019 року отримали: Іван Ядренцев, Олександр Коренчук, Василь Кльоп, Володимир Зорук, Людмила Зорук, Степан Янчук, Віктор Петрик, Юрій Стахнюк, Людмила Озарчук, Юрій Чижов.

Після офіційної частини зі сцени костопільчан розважали відомі артисти: співачки Дарина Бурнос та SANNA, симфонічний рок-оркестр «BREVIS», дует «СПІВАКИ», а також особливі гості свята: гурт «KAZKA» гурт «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ».

На закінчення довгоочікуваного концерту, костопільчани мали можливість насолодитися феєрверком, який справив особливе враження на місцеву малечу.

Незважаючи на короткочасні опади, святкова фієста залишила по собі масу приємних спогадів та незабутніх емоцій.

Варто відзначити, що цьогорічний День міста пройшов макимально феєрично, створивши для місцевих жителів та гостей незабутню атмосферу радості.

Костопільська міська рада висловлює щиру подяку: Василю Кльопу, Олександру Данильчуку, Ксенії Павловській, ПрАТ "Івано-Долинський спецкар'єр",  ПП "Народний рух України", Swisspan by Sorbes, ПрАТ "Костопільський завод скловиробів", ФОП Панасюк Л.А., ФОП Литвину А. С. за допомогу в організації та проведенні святкування Дня міста Костопіль 12 липня 2019 року.